POJECHANA – Ola Świstow, nasza pojechana przyjaciółka, aktualnie urzędująca w Chinach, skąd wyskakuje na wyprawy w azjatyckie okolice. Jak przystało na chyba najbardziej wygadaną osobę, jaką mieliśmy okazję spotkać, pisze równie dużo, no i przede wszystkim ciekawie – o podróżach, ludziach, w ogóle… o życiu. Piękne miejscówki, nieoczywiste, ale trafne spostrzeżenia i cała masa pozytywnej energii to główne atuty jej bloga, który śledzimy regularnie.

W 366 DNI DOOKOŁA ŚWIATA – Blog autorstwa Gabi i Łygiego, którzy jesienią ubiegłego roku wyruszyli w podróż dookoła świata. W tej chwili mają za sobą większość azjatyckiej trasy, przed nimi jeszcze Australia i Ameryka Północna. Czytamy, podziwiamy foty, męczymy o dobre rady i oczywiście trzymamy kciuki za dalsze powodzenie wyprawy.

DZIENNIK PODRÓŻY – zapiski wielebnego Lachmana, Polly kuzyna ze Szczecina ;-) który jeździ po świecie od wielu lat i wcale nie zamierza przestać ;-) jego relacje z wizyt w krajach różnych to nie tylko ciekawa lektura, ale również duża dawka dobrego humoru. No i obrazkowe ‚wqrviacze’ publikowane z dedykacją dla tych, co nie jeżdżą.

WHERE IS JULI – niegdyś samodzielnie, teraz wspólnie z Samem zwiedzają świat – ze szczególnym uwzględnieniem Australii, gdzie mieszkają i gdzie nas ugościli :) Super ludzie, świetne relacje!

KAŚKA i RYSIEK – rodacy spotkani nad malowniczym jeziorem Titicaca, wyborni kompani i na spacer, i na wieczór z rumem, i do poczytania :)

CHWYTAJ DZIEŃ – trzyosobowa familia podróżująca niemal dokładnie naszą trasą, z którą prawie spotkaliśmy się w Chile. Może gdzieś jeszcze się złapiemy?

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress